Oprava uzavře frekventovanou ulici v Karviné

Vlivem opravy povrchu bude od 4. března 2024 částečně uzavřena Nádražní ulice v Karviné. Práce na silnici I/67 proběhnou mezi mimoúrovňovou křižovatkou se silnicí I/59 a světelně řízenou křižovatkou se silnicí III/4688 (ulice Havířská). Výměna asfaltových vrstev a obnova dopravního značení včetně úpravy okolí vozovky potrvá do první poloviny dubna za cenu cca 11,5 milionu Kč.

Veškeré činnosti jsou plánovány během částečného omezení provozu silnice I/67, řidiči celou dobu projedou jedním jízdním pruhem pro každý směr (režim 1+1). V maximální možné míře předpokládáme zachování obslužnosti autobusových zastávek, přilehlého autobusového nádraží i nákupního a obchodního centra (vždy minimálně jedním ze dvou stávajících připojení na silnici I/67). Ulice Svatopluka Čecha zůstane dostupná jen ze směru od zimního stadionu (ulice Karola Śliwky).

Během dočasného znemožnění levého odbočení z Nádražní ulice na Bohumín a přechodného znemožnění nájezdu ve směru do Ostravy bude viditelně vyznačena obousměrná objízdná trasa po silnici I/67H (ulice Ostravská a třída 17. listopadu) a dále po třídě Osvobození k Havířské ulici.

3 názory na “Oprava uzavře frekventovanou ulici v Karviné”

  1. Jiřina Matejková

    Dobrý den, kdy opraví díry na Pokroku ,nedá se tu jezdít ,každoročně lepí díru a každým rokem po zimě je větší a větší před barákem.č1070.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient