Opilý mladík naboural do linkového autobusu

Dnes dopoledne, krátce před půl dvanáctou hodinou, došlo u křižovatky Kosmonautů a třídy 17. listopadu v Karviné k dopravní nehodě. Podle dosud zjištěných informací měl řidič (ročník 1994) osobního vozidla Volkswagen Golf III zezadu narazit do linkového autobusu, který v křižovatce stál a byl připraven k odbočení. Automobil byl nárazem vymrštěn mimo vozovku, na přilehlý chodník. Kolo skončilo ještě o kus dál. Rána byla slyšet v několik okolních domech.

V autobusu bylo několik cestujících, nikdo z nich, ani řidič, neměl být zraněný. Ve vozidle došlo ke zranění řidiče, který byl převezen do nemocnice, a zranění není vyloučeno také u spolucestujícího.

Policisté zjistili provedenou orientační dechovou zkouškou, že muž usedl za volant automobilu pod vlivem alkoholických nápojů. Naměřená hodnota převýšila jednu promili alkoholu v dechu. 

Policisté učinili na místě nezbytné úkony, včetně řádné dokumentace. Usměrňovali rovněž dopravu, a to po dobu nezbytně nutnou. V prověřování a dokumentaci informací souvisejících s dopravní nehodou budou i nadále pokračovat, a to pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky” uvedla pro karvinskenoviny.cz por. Soňa Štětínská z policejního ředitelství v Ostravě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient