Podlahy Praha – nejžádanější materiály a služby

podlahy Praha

Každé odvětví má své trendy a nejoblíbenější výrobky. Podlahové materiály nejsou žádnou výjimkou na trhu. O tom, jaké podlahy jsou nejoblíbenější, ví podlaháři z firmy Podlahy Praha, kteří svým klientům vždy individuálně doporučí to nejlepší řešení. Ať už je to v rámci výběru kompletně nové podlahy, či renovace té původní. Zabezpečí pro své zákazníky cenovou kalkulaci zdarma, konzultaci, montáž a servis. Pokud si chcete materiály před koupí osahat, neváhejte s návštěvou vzorkové prodejny na Praze 7 v Holešovicích.

Vinylové podlahy potěší rodiče i alergiky

Vinylové podlahy se v dnešní době stávají stále oblíbenější. A není divu. Zákazníci si mohou vybrat z desítek různých barevných provedení a vzorů. Podlahy Praha nabízejí vinylové podlahy plovoucí, lepené, Fatra Click i zámkové. Jsou pružné, odolné a velmi příjemně se po nich chodí. Navíc jsou vhodné i pro instalaci podlahového topení. Vinylová podlaha má skvělé tepelné i izolační schopnosti.

vinylové podlahy
vinylová podlaha
vinylové podlahy Praha

Tento typ podlah je vynikající i pro alergicky a to díky své antibakteriální a antistatické povrchové úpravě. Navíc se velmi jednoduše udržují. Můžete je vysát, nebo vytřít mopem a máte vystaráno. Nemusíte kupovat žádné speciální přípravky na údržbu podlah. Výhodou je také vysoká protiskluzovost a pevnost. Vinylové podlahy vydrží i větší zátěž a jen se tak neodřou.

Její další výhody potěší rodiče i majitele zvířat. Z vinylové podlahy lze lehce setřít skvrny od propisek a fixů, které děti udělají v rámci svého tvoření. Podlaha je odolná proti poškrábání, tudíž po častém běhání domácích mazlíčkům nezůstanou na zemi stopy po jejich drábkách.

Správně položená vinylová podlaha vydrží 30-50 let, ale tento proces nechte raději na odbornících. Pokládka vinylové podlahy provedená profesionálem vám ušetří čas, nervy, amatérské chyby i peníze. Pokud totiž proběhne pokládka vinylové podlahy neodborným způsobem, tak budou záruční podmínky hrát ve váš neprospěch. Záruka na materiál se totiž nevztahuje na vady vzniklé při neodborné pokládce.

Linoleum

Oblíbeným a hojně vyhledávaným materiálem je také linoleum a marmoleum. Tyto podlahové krytiny lze uplatnit v jakémkoliv prostoru. Oblíbenou jsou kromě bytů také do kanceláří, škol a dalších veřejných budov. Klienti na nich oceňují snadnou údržbu a hlavně vysokou míru odolnosti. Nemusíte se tedy bát škrábanců či otlačení po těžkém nábytku. Marmoleum je navíc čistě přírodní materiál, který lze dokonce zkompostovat.

Linoleum
marmoleum
přírodní linoleum

Ze starého nové! Proč se vyplatí renovovat?

Dalším trendem je udržitelnost. Pokud máte starou dřevěnou podlahu, je podle podlahářů z firmy Podlahy Prahy škoda pořizovat novou. Renovace parket dodá vaší staré podlaze nový život a vyjde levněji, než pořízení podlahy nové.

renovace parket Praha
renovace parket
Renovace podlah

Po renovaci vydrží podlaha se správnou péčí další desítky let. Parkety jsou velmi kvalitní podlahový materiál, který je jedinečný díky originální kresbě dřeva, která vynikne po broušení parket.

Broušení parket odstraní staré škrábance, rýhy, nerovnosti i roky zašlapanou špínu. Nechte znovu byt rozzářit krásným dřevem a užijte si díky renovaci parket luxus dřevěné podlahy. Ke každé zakázce přistupují podlaháři individuálně, neboť každé dřevo si prošlo něčím jiným a je v jiném stavu. Samotné broušení pak probíhá bezprašně, takže vás nečekají hodiny úklidu po renovaci. Pro finální úpravu podlahy jsou pak použity ekologické vosky, oleje a laky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient